fbpx
fotomatczak.pl
Fotografia nauczyła mnie, patrzenia na nieistotne z pozoru rzeczy, detale
które są przecież tak ważne.

Te ukradkowe spojrzenia, uśmiechy, niejednokrotnie łzy wzruszenia. W swoich fotografiach staram się właśnie skupić uwagę na tych pięknych, naturalnych i czystych emocjach.
Instagram

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską ? 

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Czy warto zrobić sesję narzeczeńską? Cóż, zawsze staram się być konkretna, dlatego odpowiem od razu: zdecydowanie TAK! 🙂 . A że jestem nie tylko stanowcza, ale też totalnie oddana pasji do fotografii, zdradzę Ci, dlaczego to dobry pomysł. Będę bazować nie tylko na swoich doświadczeniach, ale też na przeżyciach osób, które stały po drugiej stronie obiektywu. W końcu to ich, utrwalone na moich kadrach historie, stanowią najlepszy argument za tym, że sesja zdjęciowa to jeden z najlepszych pomysłów, na jakie mogli wpaść narzeczeni. Oczywiście, poza tą o ślubie ;). Ale po kolei…

Oswoicie się z obiektywem i fotografem

Zastanawiacie się, czy warto zawracać sobie głowę tak zwaną narzeczeńską sesją? Warto. I to z kilku względów! Możecie ją potraktować jako swego rodzaju „próbę generalną” przed najważniejszym momentem, czyli zaślubinami. Będziecie mogli na spokojnie, na swoich warunkach i w zdecydowanie mniejszym stresie oswoić się z obiektywem i przełamać swoje skrępowanie. Nie oszukujmy się – nie chodzi tylko o umiejętność pozowania, ale też wstyd przed okazywaniem sobie uczyć przed aparatem. Co więcej, sesja narzeczeńska to też świetny pretekst do tego, żeby poznać fotografa i jego sposób pracy, nawiązać z nim wspólny język i na podstawie konkretnych zdjęć z wami w roli głównej omówi, w jaki sposób patrzycie na kwestie światła, kompozycję, kolory, obróbkę.

 

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Będziecie mieć świetny materiał na ślub

Jeśli planujecie swój ślub, z pewnością przeglądacie internet w poszukiwaniu weselnych inspiracji. Zachwycają Cię piękne dekoracje na Pintereście czy romantyczne pary na Instagramie? 🙂 Zazwyczaj telefony przyszłych Panien Młodych są pełne takich zdjęć. A może czas najwyższy, żebyś to Ty stanęła przed obiektywem? Na sesji narzeczeńskiej możecie przetestować wszystkie swoje pomysły, od stylizacji, makijażu i fryzury, po wnętrza, plenery i pozy, które najbardziej wyrażą Wasze osobowości.

Takie zdjęcia mogą się przy okazji po prostu przyda.

Wykorzystajcie je podczas projektowania podziękowań dla rodziców, zaproszeń dla gości, elementów weselnych dekoracji (takich jak plakaty czy slajdy wyświetlane na ścianach). Dzięki temu dzień Waszego ślubu będzie jeszcze bardziej spersonalizowany, czyli po prostu… Wasz. Taki, jakim go sobie wymarzyliście.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

 

Zrobicie sobie przepiękną pamiątkę

O tym argumencie nie mogłabym nie wspomnieć 🙂 . Przecież po to właśnie od wieków robimy zdjęcia: żeby zakląć na płaskim obrazie szczególny moment, chwilę, do której chcielibyśmy jeszcze wróci. Sesja narzeczeńska to najlepszy sposób na to, żeby „zapisać” w kadrach Wasze emocje, móc pochwalić się swoim szczęściem przed innymi. Zdjęcia możecie włożyć do rodzinnego albumu, oprawić i powiesić na ścianie w mieszkaniu, opublikować w swoich mediach społecznościowych, podarować bliskim… Możecie z nimi zrobi, co tylko chcecie. W końcu to pamiątka, która ma sprawiać Wam radość za każdym razem, kiedy po nią sięgnięcie. Stwórzcie sobie możliwość wzruszających powrotów do przeszłości i pięknych chwil sprzed Waszego ślubu.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

 

Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz, przy okazji sesji ciążowych, rodzinnych i nie tylko. Życzę Wam, żeby Wasze życie było pełne momentów, które chcielibyście zatrzymać w pamięci na zawsze! A może planujecie w najbliższej przyszłości ślub ? Chcielibyście uwiecznić piękne chwile narzeczeństwa na fotografiach ?  Przygotowałam dla Was małą niespodziankę! 🙂 Każda Para Młoda, która zdecyduje się na podpisanie ze mną umowy ślubnej  do 08.03.2020r. otrzyma ode mnie sesje narzeczeńską o wartości 600 zł gratis!* 🙂

Tutaj możecie zobaczyć przykładowe realizacje sesji narzeczeńskich :

Sesja narzeczeńska- Chełmno – Kasia & Patryk

Grudziądz – sesja miłosna – Agnieszka i Bartek

 

*  sesja wykonana będzie na terenie Grudziądza i obowiązuje tylko przy podpisaniu umowy na najwyższy pakiet fotograficzny.

 

Zapraszam Was do Kontaktu oraz na mojego facebooka oraz instagram. To tam na bieżąco można oglądać moje realizacje 🙂

Ściskam ciepło

~ Justyna 🙂