fbpx
fotomatczak.pl
Fotografia nauczyła mnie, patrzenia na nieistotne z pozoru rzeczy, detale
które są przecież tak ważne.

Te ukradkowe spojrzenia, uśmiechy, niejednokrotnie łzy wzruszenia. W swoich fotografiach staram się właśnie skupić uwagę na tych pięknych, naturalnych i czystych emocjach.
Instagram

Grudziądz – domowa sesja bożonarodzeniowa

Grudziądz – domowa sesja bożonarodzeniowa

Zapach cynamonu, dłonie uklejone sokiem z mandarynek, delikatnie tlącą się świeca, długie rozmowy przy stole, szelest rozrywanego papieru, emocje towarzyszące odpakowywaniu prezentów. Z tym wszystkim kojarzą mi się święta Bożego Narodzenia. Ale ten czas jest tak wyjątkowy i tak bardzo bogaty, że każdy z nas ma w głowie całe mnóstwo swoich skojarzeń i pięknych tradycji. Aby nic z tego co w Świętach najpiękniejsze nigdy nie umknęło ulotnej pamięci, aby móc do tego wracać w każdym momencie, aby za wiele, wiele lat móc odpowiedzieć swój dzieciom, a może nawet i wnukom, jak to kiedyś wyglądało, przygotowałam dla Was coś specjalnego. Od jutra zapraszam Was wszystkich bardzo gorąco na bożonarodzeniowe sesje zdjęciowe w zaciszu waszego własnego królestwa.

 

Paulina, Paweł, Zosia i Marysia zaprosili mnie do swojego domu, abym mogła pokazać Wam jaki fantastyczny klimat można stworzyć w waszych gniazdkach 🙂

 

 

Sesje będę wykonywać od 21 listopada do 20 grudnia. Zdjęcia wykonane do 11 grudnia dają gwarancję otrzymania gotowego materiału przed świętami. Sesje wykonane w późniejszym terminie będą przygotowywane po Nowym Roku.

Jeśli chcielibyście abym zamknęła kawałek Waszej pięknej codzienności w swoich zdjęciach, serdecznie zapraszam Was do kontaktu. Przygotowałam dla Was dwa pakiety, w zależności od waszych potrzeb i oczekiwań. 🙂