Fotograf Justyna Matczak Kubasiewicz

Od zawsze byłam duszą artystyczną... malowałam, rysowałam, śpiewałam. Po ukończeniu Liceum Plastycznego odnalazłam swoją niszę, zajawkę, pasję... jak to nie nazwać, po prostu to co kocham najbardziej czyli fotografię. Zaczęło się od portretów, które nieustannie uwielbiam i robie kiedy mam tylko czas i ochotę na inny rodzaj „wyżycia” artystycznego.

Fotografia ślubna była dla mnie kiedyś tylko formą lepszego zarobku. Nie chciałam wiązać z tym większych planów. Jednak po jednym, drugim.. piątym weselu okazało się, że zaczynam to czuć i to bardzo. Bo w fotografii nie chodzi tylko o bezmyślne „klepanie” zdjęć ubierających się czy tańczących ludzi. Chodzi o pokazanie emocji, które wiążą się z tym Wielkim Dniem. Fotografia ślubna nauczyła mnie, patrzenia na nieistotne z pozoru rzeczy, detale które są przecież tak ważne. Te ukradkowe spojrzenia, uśmiechy, niejednokrotnie łzy wzruszenia. W swoich fotografiach staram się właśnie skupić uwagę na tych pięknych, naturalnych i czystych emocjach.

Ciągle stawiam sobie poprzeczkę wyżej i wyżej. Pochłania mnie to całą, ale to jest właśnie to co kocham!

Obejrzyjcie moje portfolio. Ważne, żebyście poczuli to co ja. Aby moje fotografie trafiały w Wasze gusta. Bo wspólnie możemy stworzyć coś niezapomnianego!