fbpx
fotomatczak.pl
Fotografia nauczyła mnie, patrzenia na nieistotne z pozoru rzeczy, detale
które są przecież tak ważne.

Te ukradkowe spojrzenia, uśmiechy, niejednokrotnie łzy wzruszenia. W swoich fotografiach staram się właśnie skupić uwagę na tych pięknych, naturalnych i czystych emocjach.
Instagram
 

Opinie klientów

Opinie klientów:

Marta & Michał

“Justyna… To co od Ciebie otrzymaliśmy jest po prostu cudowne. Brak mi słów, żeby opisać jak bardzo mi się podoba i jak bardzo się ciesze, że podjęłaś z Nami współpracę. Ze zdjęć bije szczęście, miłość i dobra zabawa. Dziękuję Ci za całą Twoją pracę a w szczególności za to, że z najważniejszego dnia w życiu mamy tę cudowną pamiątkę.”

Paulina & Krzysiek

“To nie pogłoska, że Justyna jest boska!!! 🙂 Oglądając wczoraj prezentację ze zdjęciami łzy płynęły mi jedna po drugiej… coś niesamowitego. Jeden fotograf, który tyle udźwignął. Justyna cały czas uwijała się jak pszczółka, uchwyciła wiele spojrzeń, osób, momentów, jesteśmy pod wrażeniem, tyle tego jest! Wydaje się, że mieliśmy cały zespół foto a nie tylko tę jedną wspaniałą osóbkę! A plener to drugie cudo, brak słów 🙂 dziękujemy Ci z całego serca!❤❤❤”

Kamila & Przemek

“Polecam wszystkim z całego serca – taki fotograf to skarb. Przemiła osoba, pełna ciepła, uśmiechnięta, a przy tym bardzo skromna. Profesjonalne podejście, ogromne zaangażowanie, świetny sprzęt, cudowne ujęcia – potrafi uchwycić to czego nie widać gołym okiem. Zdjęcia zrobione przez Justynę to nie są zwykłe zdjęcia, to są małe dzieła sztuki 🙂 Dziękujemy Ci Justyna za przepiękną pamiątkę na całe życie!”

Ania & Piotrek

“Najlepszy, najwspanialszy fotograf! I to ze wszystkich możliwych powodów. Fantastycznej techniki, umiejętności łapania właśnie TYCH chwil, pozostawania neutralną, tak by nikt nie czuł się skrepowany obecnością aparatu, ale też ze względu na swoje wspaniałe serce, człowieczeństwo, bycie wsparciem i podporą we wszystkich trudnych i stresujących momentach. Polecam tak bardzo jak tylko można polecić. Jeśli Justyna pojawi się w Waszym życiu raz już nigdy jej nie zapomnicie!”

Kasia & Artur

“Justyna to wspaniały fotograf i przesympatyczna, pomocna osoba 🙂 W dniu naszego ślubu czuwała nie tylko nad tym, by uchwycić “dobry” kadr, ale robiła dużo więcej: podpowiadała, co, gdzie, kiedy; przypominała, co jeszcze ze sobą zabrać, rozśmieszała i wprowadzała fajny, pozytywny nastrój. Za to wszystko bardzo dziękujemy i polecamy z ręką na sercu 🙂 Zdjęcia, które otrzymaliśmy są piękne – ale, że tak będzie, byłam pewna na długo zanim podpisaliśmy umowę ❤”

Klaudia & Paweł

“Sama nie wiem jak powinna być napisana ta recenzja. Moja Justynka dobry duch całego ślubu i wesela. Wspaniała Mała Mi, którą od razu wszyscy w domu polubili. Wyczarowuje cuda swoim aparatem a każde zdjęcie staję się tym ulubionym. Każdy powinien mieć takiego dobrego duszka w dniu ślubu. Polecam !!! ❤❤❤”

Małgosia & Ranjit

“Justyna – wspaniały, doświadczony fotograf z głową pełna pomysłów. Z całego serca dziękujemy za niesamowite uwiecznienie jednych z najważniejszych chwil w naszym życiu. Zarówno my jaki i wszyscy, którzy mieli okazję podziwiać zdjęcia z naszej uroczystości i pleneru są pod ogromnym wrażeniem talentu i profesjonalizmu. Bardzo zależało nam, aby fotografie z tego wyjątkowego dnia oddały nastrój, piękno i emocje towarzyszące nam i naszym gościom. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! ❤”

Jagoda & Łukasz

“Kochana, tak pięknie zapakowanej paczki jeszcze w życiu nie widziałam ! zadbałaś o każdy detal i patrzenie na samo opakowania już nacieszyło moje oczy 😀 zdjęcia są piękne, uwielbiam Twoją wrażliwość 🙂 oglądając naszą historię na przemian chciało się śmiać i płakać. Nie mogliśmy mieć lepszej duszy artystycznej obok nas w tak ważnym dla nas dniu. Życzymy wszystkim młodym parom, aby miały taką Iskierkę przy sobie. (…) Dziękujemy :* <3”

Daria & Adam

“Kochana!!! Co to są za zdjęcia?! (…) Nie sądziłam, że po takim czasie zdjęcia na nowo będą w stanie obudzić emocje z tego dnia, ale jak zwykle zaskakujesz! Kawał bardzo dobrej roboty, a dla nas piękna pamiątka na caaałe życie 🙂 Jedyne co możemy napisać to DZIĘKUJEMY! I obiecujemy, że każdej parze narzeczonych będziemy z wielką przyjemnością Cię polecać 🙂 mamy tylko ogromną nadzieję, że na tym nasza współpraca się nie zakończy i w przyszłości narodzi się kolejna
okazja aby się spotkać i uwiecznić kolejne cudowne chwile w naszej rodzinie (bo właśnie w “łapaniu” tych chwil jesteś mistrzynią) 🙂 Jeszcze raz z całego serca bardzo Ci DZIĘKUJEMY ❤”

Joasia & Jakub

“Cudownie, wspaniale, uwielbiam kocham !!! ❤❤❤ Chciałabym jeszcze raz być Panną Młodą, przeżyć to wszystko jeszcze raz i raz jeszcze przeżywać ekscytacje każdym pojedynczym zdjęciem, które podsyłałąś, a pózniej całym reportażem. Wzięłabym ślub jeszcze raz z Jakubem i Tobą u boku (…) Lovki & Kisski, dziękujemy! ❤”

Ilona & Paweł

“(…) Jesteśmy zachwyceni estetyką zdjęć i naszą cudowną Panią Fotograf ,która szybko stała się “Naszą Justyną”. Wspierała ,uspakajała i stawała na głowie (a czasem nawet leżała na ziemi ) żeby tylko nas zadowolić. Z całego serca polecamy. Satysfakcja gwarantowana 🙂 ❤”

Asia & Michał

“(…) Chcieliśmy Ci bardzo podziękować ponieważ zdjęcia są absolutnie ZAJEBISTE. Cudowne, przepiękne, a tak uchwyconych na zdjęciu emocji nie widziałam chyba nigdy! Dziękujemy, że dzięki Tobie mogliśmy przeżyć ten dzień jeszcze raz :*”
Copyright © 2019 Grudziądz Fotomatczak.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Webdeveloper/hosting: sisit.pl