PRZYGOTOWANIA                     ŚLUB                            WESELE                            PLENER

 

 

Ślub – najpiękniejszy dzień w życiu zakochanej pary. Dzień, o którym większość kobiet myśli od dzieciństwa. Dzień, który planuje się długo i marzy, aby był idealny. Dzień, w którym zakładamy na palec obrączkę, ślubujemy miłość drugiej osobie i czujemy się najszczęśliwsi na świecie. Dzień, który staje się nowym rozdziałem. By ten dzień zapamiętać na zawsze, warto uwiecznić go na fotografiach. Najlepiej na tych doskonałych, by po latach patrząc na nie, poczuć ponownie wyjątkowość tych chwil.

 

Państwo są po to, by w dniu ślubu radować się każdą sekundą. Ja po to, by stworzyć unikalny fotoreportaż. Taki, który, nawet za kilkadziesiąt lat, rozjaśni twarze, przyniesie uśmiech i emocje tego dnia. Jestem z Państwem od początku, już od samych przygotowań w domu. Następnie podczas ceremonii zaślubin i skocznych tańców weselnych. Kończymy plenerem, artystycznym uchwyceniem miłości.

 

Działam, jako fotograf ślubny w kujawsko-pomorskim, jednak pojadę wszędzie tam, gdzie Państwo sobie tego zażyczą. Fenomenalny plener jest tam, gdzie młodzi czują się najlepiej. Nie musi być modelowy. Bywa, że w tych danych, konkretnych miejscach, które znają już historię zakochanych, emocje widać najdokładniej. Są na wyciągnięcie ręki. Wtedy fotografia jest jak pocałunek – delikatna i niosąca nieograniczone pokłady uczuć.      Nie ma zatem większego znaczenia, czy plener to fotografia ślubna w kujawsko-pomorskim, innym obszarze Polski, Europy czy świata. Istotne, aby obszar, po którym stąpają nowożeńcy, był obszarem ich miłości.

 

W dniu zaślubin każdy etap jest szczególny. Każdy ma określoną moc. Każdy niesie inny ładunek emocji. Stąd tak ważne, by żadnego nie przegapić. Rodzina, przyjaciele i znajomi, a przede wszystkim MŁODA PARA. Łzy dumy w zamglonych oczach rodziców, szczere uśmiechy na twarzach gości, radosne pląsy weselne. Wszyscy i wszystko jest wtedy szczególne. Takie chwile kocha aparat. A ja? Jestem szczęśliwa, iż razem z Państwem mogę zaklinać ten czas w fotografie.