fbpx
fotomatczak.pl
Fotografia nauczyła mnie, patrzenia na nieistotne z pozoru rzeczy, detale
które są przecież tak ważne.

Te ukradkowe spojrzenia, uśmiechy, niejednokrotnie łzy wzruszenia. W swoich fotografiach staram się właśnie skupić uwagę na tych pięknych, naturalnych i czystych emocjach.
Instagram

Ślub i wesele Kwidzyn – Dorota & Paweł

 

Ślub i wesele Kwidzyn – Dorota & Paweł

Ślub w środku tygodnia nie zdarza się w zasadzie dość często… Utarło się u Nas, że śluby to jednak w sobotę, czasami w piątek. No a czy zawsze trzeba robić tak jak reszta ludzi ? 🙂 Dorota i Paweł postanowili, że powiedzą sobie sakramentalne TAK we wtorek, tuż przed świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Na przygotowaniach czuć było delikatnie nerwowość, albo może bardziej delikatny dreszczyk emocji, tym co ma się za chwilę wydarzyć 🙂 Ślub odbył się chyba w moim ulubionym kościele w jakich miałam przyjemność fotografować. Za każdym razem kiedy tam jestem nie mogę oderwać oczu od przepięknego sklepienia, misternie wykonanych rzeźb i przepięknych kolorowych witraży. Wesele odbyło się w sali bankietowej „Weiss” nieopodal kościoła. Już na początku Dorota i Paweł zachwycili wszystkich przepięknym pierwszym tańcem. Na prawdę ogromne brawa, za ten wykon!

Ich plener zapamiętam chyba bardzo długo. Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcia Wam pokazać, więc pokazuje Wam w zasadzie większość kadrów, które wykonaliśmy. Wszystko Nam zagrało tego dnia. Oczywiście największa zasługa to dobre humory i wyluzowanie Pary Młodej. Czuć było, że czują się przed obiektywem swobodnie, że dobrze się bawią. Takie plenery uwielbiam najbardziej!

Zapraszam Was do oglądania 🙂

Ślub : Kościół pw. św. Trójcy w Kwidzynie

Wesele : Sala Bankietowa „Weiss” w Kwidzynie

Zespół: Zespół Hit z Grudziądza

Dekoracje: kwiaty- kwiaciarnia Staromiejska w Kwidzynie

Suknia ślubna (firma/salon): Salon Alicja w Malborku

Garnitur Pana Młodego: Bonus MG Skórcz

 

PS. RUSZYŁY JUŻ ZAPISY NA SEZON 2020 ORAZ 2021. MAM JESZCZE RÓWNIEŻ KILKA WOLNYCH TERMINÓW NA 2019R. SZCZEGÓLNIE NA SESJE RODZINNE ORAZ PORTRETOWE. PYTANIA ŚLIJCIE NA MÓJ MAIL : FOTOMATCZAK@WP.PL LUB W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ NA FANPAGE

Pamiętajcie, jeśli wysyłacie do mnie zapytanie o ofertę wpiszcie koniecznie datę ślubu, oraz miejscowość w jakiej odbywać się będzie ślub oraz wesele. Na pewno ułatwi i przyśpieszy to odpowiadanie na wiadomości. Fajnie będzie, jeśli napiszecie również  kilka słów o sobie, no i o Waszym Wielkim Dniu ?

Ściskam

~ Justyna